+38(067) 100-10-23    +38(066) 100-10-23    +38(050) 338-02-36
Транспортування пацієнтів


Транспортування хворих на будь-які відстані по Україні та за її межами (для оперативного втручання, обстеження, переїзду тощо).
Послуга «Від ліжка до ліжка»


Ми забираєм хворого з місця, де він знаходиться та доставляємо, куди необхідно під контролем медичної бригади, піднімаючи на потрібний поверх.
Медикаментозний супровід


Повний медикаментозний супровід під час транспортування, в тому числі вимірювання показників (цукру, тиску, ЕКГ). Сучасна кваліфікована медична допомога під час транспортування пацієнта до місця призначення.
Допомога в критичних ситуаціях


Невідкладна, кваліфікована допомога в критичних ситуаціях під час транспортування бригадою професійних фахівців, дипломованих медиків.
Контроль за пацієнтом


Постійний контроль за пацієнтом та надання меддопомоги під час транспортування.
Обладнання та ліки


Надаючи послуги транспортування, пропонуємо повний комплект всіх необхідних для первинної допомоги препаратів та високотехнологічного обладнання: сучасні пристрої, медикаменти, допоміжне устаткування.
Супровід громадських та цивільних заходів


Супровід громадських та цивільних заходів (спортивні змагання, концерти, похорони, фестивалі, урочисті події та ін.)
Перевезення «Вантажу 200»


При необхідності проводить доставку «Вантажу 200». «Вантаж 200» - це міжнаціональне перевезення покійного тіла в будь-яку точку країни і світу. Проводимо підбір автотранспорту та транспортування даного Вантажу.